Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim

Zespół Dzielnicowych

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

MIASTO I GMINA KAMIEŃ POMORSKI

sierż. Marcin Łyjak

telefony kontaktowe:

 • 091 38 25 523
 • 695 911 536 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr I (teren miejski) obejmuje:

Miasto Kamień Pomorski ulice: Bałtycka, Bankowa, Basztowa, Garncarska, Gryfitów, Chopina, Jagiełły, Kanałowa, Klasztorna, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Księcia Kazimierza I, Lipowa, Mariańska, Mickiewicza, Moniuszki, Obrońców Warszawy, Ogińskiego, Okrzei, Paderewskiego, Parkowa, Piastowa, Plac Katedralny, Plac Wolności, Pocztowa, Rybacka, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Solskiego, Słowackiego, Spółdzielniana, Staromiejska, Stary Rynek, Strzelecka, Szymanowskiego, Szpitalna, 3-go Maja, Warcisława I, Wąska, Widokowa, Wilków Morskich, Witosa, Wojska Polskiego, Wysockiego, Zdrojowa, Zielona, Żeromskiego, Żółcińska, Żwirki i Wigury.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych konsultacji społecznych oraz spotkań z przewodniczącymi rad osiedli podległego rejonu służbowego nr 1 w Kamieniu Pomorskim ustalono, że głównym problemem w jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonach sklepu Lewiatan przy ul. Strzeleckiej oraz ul. Staromiejskiej. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu  zakłócają ład i porządek. Przeprowadzono również analizę zagadnienia, z której wynika, że mieszkańcy Kamienia Pomorskiego zgłaszali już problem wskazując go w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Odnotowano także interwencje potwierdzające to zagrożenie. W związku z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

st. sierż. Grzegorz Konarski

telefony kontaktowe:

 • 091 38 25 573
 • 571 323 813 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski2@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr II (teren miejski) obejmuje:
Miasto Kamień Pomorski ulice: Chrobrego, Długosza, Dworcowa, Dziwnowska, Gryficka, Jedności Narodowej, Kilińskiego, Kombatantów, Konopnickiej, Makuszyńskiego, Matejki, Mieszka I, Norwida, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Okrężna, Orzeszkowej, Polna, Prusa, IV Pułku Piechoty, Rejtana, Reymonta, Rzemieślnicza, Słoneczna, Szczecińska, Topolowa, Willowa, Wolińska.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z mieszkańcami rejonu służbowego nr 2 oraz ustalono, że głównym problemem, jest gromadzenie się osób oraz spożywanie przez nie alkoholu i zakłócanie porządku publicznego na terenie dworca PKP w Kamieniu Pomorskim, przy ul. Dworcowej. W związku z powyższym, pojęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

st. sierż. Katarzyna Jurewicz

telefony kontaktowe:

 • 091 38 25 523
 • 571 323 822 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski3@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr III (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowości: Benice, Borucin, Borzysław, Buniewice, Buszęcin, Chrząstowo, Chrząszczewko, Chrząszczewo, Ducino, Dusin, Gościsław, Ganiec, Giżkowo, Górki, Grabowo, Grębowo, Jarszewo, Jarzysław, Kukań, Kukułowo, Mokrawica, Miłachowo, Płastkowo, Połchowo, Radawka, Rarwino, Rekowo, Rozwarowo, Rzewnowo, Rzewnówek, Sibin, Skarychowo, Śniatowo, Stawno, Strzeżewko, Świniec, Szumiąca, Trzebieszewo, Wrzosowo, Żółcino.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i licznych rozmów z pracownikami pogotowia ratunkowego, pracownikami straży pożarnej oraz policjantami, jak również mieszkańcami gminy Kamień Pomorski oraz sołtysami sołectw na terenie gminy ustalono, że głównym problemem w rejonie jest brak prawidłowych oznaczeń budynków co w przypadku podejmowania czynności ratowniczych np. przez pogotowie ratunkowe lub inne służby, szczególnie w porze wieczorowo – nocnej, stwarza problem z szybkim i bezpośrednim dotarciem do miejsc – adresów, gdzie znajdują się osoby oczekujące pomocy. W związku z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na terenie miejscowości: Sibin, Kukułowo, Połchowo, Dusin, Rozwarowo, Skarchowo, Buszęcin, Jarzysław, w celu wyeliminowania powyższego problemu.

 

GMINA GOLCZEWO

mł. asp. Piotr Woźny

telefony kontaktowe:

 • 91 38 25 568
 • 91 38 25 569
 • 571 323 817 (aktywny podczas służby obchodowej)

adresy email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski10@sc.policja.gov.pl
 • dzielnicowy.kamienpomorski11@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr X (teren miejski) obejmuje:
Miejscowości: Golczewo.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku konsultacji przeprowadzonych z przewodniczącym rady osiedla oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 10 ustalono, że głównym  problemem, jest gromadzenie się młodzieży na rynku przy ul. Osiedle Zdrojowe. Osoby te podczas spotkań zakłócają ład i porządek poprzez krzyki i słuchanie głośnej muzyki. Wykroczenia, których dopuszczają się te osoby, występują w porze wieczorowej oraz nocnej. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem. 

Rejon służbowy nr XI (teren pozamiejski) obejmuje:
Miejscowości: wsie na terenie gminy Golczewo: Koplino, Niemica, Samlino, Wołowiec, Mechowo, Gacko, Zielonka, Bylice, Augustówek, Unibórz, Branisławice, Imno, Kłęby, Ronica, Kłodzino, Drzewice, Gadom, Kretlewo, Baczysław, Wysoka Kamieńska, Książ, Strażnica, Niwka, Kozielice, Dargoszewo, Dargoszewko. 

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z sołtysami oraz mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 11 oraz zgłoszeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa ustalono, że głównym problemem w rejonie służbowym, jest wypalanie traw w okresie wiosennym (w rejonie miejscowości Drzewica). W związku z wypalaniem traw istnieje duże zagrożenie pożarowe dla mieszkańców miejscowości Drzewica oraz zagrożenie rozprzestrzenienia się ognia na pobliskie lasy. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

GMINA ŚWIERZNO

sierż. szt. Dariusz Surowiecki

telefony kontaktowe:

 • 91 38 32 707
 • 571 323 814 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski4@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr IV (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowośći: Chomino, Ciesław, Dąbrowa, Duniewo, Gostyniec, Gostyń, Jatki, Kaleń, Krzemykowo, Krzepocin, Osiecze, Redliny, Świerzno, Trzebieradz, Ugory, Będzieszewo, Kępica, Margowo, Rybice, Starza, Stuchowo, Sulikowo.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i licznych rozmów z pracownikami Pogotowia Ratunkowego, pracownikami straży pożarnej oraz osobami rozwożącymi przesyłki (tzw. kurierzy, listonosze), jak również mieszkańcami gminy Świerzno oraz sołtysami sołectw na terenie gminy ustalono, że głównym problemem w rejonie jest brak prawidłowych oznaczeń budynków, co w przypadku podejmowania czynności ratowniczych np. przez pogotowie ratunkowe lub inne służby, szczególnie w porze wieczorowo – nocnej stwarza problem z szybkim i bezpośrednim dotarciem do miejsc – adresów gdzie znajdują się osoby oczekujące pomocy. W związku z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na terenie miejscowości: Jatki, Ugory, Gostyniec, Redliny, Dąbrowa, Osiecze, Krzepocin, Duniewo, Krzemykowo, w celu wyeliminowania problemu.