Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim

Zespół Dzielnicowych

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

MIASTO I GMINA KAMIEŃ POMORSKI

asp. szt. Sławomir Bojanowski

telefony kontaktowe:

 • 091 38 25 523
 • 695 911 536 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski1@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr I (teren miejski) obejmuje:

Miasto Kamień Pomorski ulice: Bałtycka, Bankowa, Basztowa, Garncarska, Gryfitów, Chopina, Jagiełły, Kanałowa, Klasztorna, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Księcia Kazimierza I, Lipowa, Mariańska, Mickiewicza, Moniuszki, Obrońców Warszawy, Ogińskiego, Okrzei, Paderewskiego, Parkowa, Piastowa, Plac Katedralny, Plac Wolności, Pocztowa, Rybacka, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Solskiego, Słowackiego, Spółdzielniana, Staromiejska, Stary Rynek, Strzelecka, Szymanowskiego, Szpitalna, 3-go Maja, Warcisława I, Wąska, Widokowa, Wilków Morskich, Witosa, Wojska Polskiego, Wysockiego, Zdrojowa, Zielona, Żeromskiego, Żółcińska, Żwirki i Wigury.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 1w ustalono, że głównym problemem jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w parku uzdrowiskowym oraz w rejonie ulic: Mickiewicza, Wojska Polskiego, Zdrojowej, Szpitalnej, Kościuszki. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu  zakłócają ład i porządek oraz dokonują szeregu uszkodzeń mienia przeznaczonego do wypoczynku oraz zabaw dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Zjawisko to nasila się znacząco w okresie letnim. W związku  z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

st. sierż. Grzegorz Konarski

telefony kontaktowe:

 • 091 38 25 573
 • 571 323 813 (aktywny podczas służby obchodowej)
 • 571 323 822 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski3@sc.policja.gov.pl
 • dzielnicowy.kamienpomorski2@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr II (teren miejski) obejmuje:
Miasto Kamień Pomorski ulice: Chrobrego, Długosza, Dworcowa, Dziwnowska, Gryficka, Jedności Narodowej, Kilińskiego, Kombatantów, Konopnickiej, Makuszyńskiego, Matejki, Mieszka I, Norwida, Nowoogrodowa, Nowoprojektowana, Okrężna, Orzeszkowej, Polna, Prusa, IV Pułku Piechoty, Rejtana, Reymonta, Rzemieślnicza, Słoneczna, Szczecińska, Topolowa, Willowa, Wolińska.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z mieszkańcami rejonu służbowego nr 2 ustalono, że głównym problemem, jest gromadzenie się osób oraz spożywanie przez nie alkoholu i zakłócanie porządku publicznego w budynku dworca PKP w Kamieniu Pomorskim przy ul. Dworcowej. W związku z powyższym, pojęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Rejon służbowy nr III (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowości: Benice, Borucin, Borzysław, Buniewice, Buszęcin, Chrząstowo, Chrząszczewko, Chrząszczewo, Ducino, Dusin, Gościsław, Ganiec, Giżkowo, Górki, Grabowo, Grębowo, Jarszewo, Jarzysław, Kukań, Kukułowo, Mokrawica, Miłachowo, Płastkowo, Połchowo, Radawka, Rarwino, Rekowo, Rozwarowo, Rzewnowo, Rzewnówek, Sibin, Skarychowo, Śniatowo, Stawno, Strzeżewko, Świniec, Szumiąca, Trzebieszewo, Wrzosowo, Żółcino.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z sołtysem sołectwa Śniatowo oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 3 ustalono, że głównym problemem w jest gromadzenie się osób, które spożywają alkohol, zanieczyszczają i dewastują przystanek autobusowy w miejscowości Śniatowo. Ponadto, osoby te będąc pod wpływem alkoholu, zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i dewastują przystanek autobusowy. W związku z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

GMINA GOLCZEWO

mł. asp. Piotr Woźny

telefony kontaktowe:

 • 91 38 25 568
 • 91 38 25 569
 • 571 323 817 (aktywny podczas służby obchodowej)

adresy email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski10@sc.policja.gov.pl
 • dzielnicowy.kamienpomorski11@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr X (teren miejski) obejmuje:
Miejscowości: Golczewo.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z przewodniczącym Rady Osiedla w Golczewie oraz mieszkańcami rejonu służbowego nr 10 ustalono, że głównym problemem są samochody oraz quady poruszające się z nadmierną prędkością po ulicy Spacerowej w Golczewie. Droga ta na całej swej długości, jest częścią szlaku rowerowego biegnącego wzdłuż południowo-zachodniego brzegu jeziora Szczucze, jak również jest często wykorzystywana przez mieszkańców Golczewa do spacerów i turystyki rekreacyjnej. W ostatnim okresie droga została wyremontowana na odcinku 750 metrów. W rozmowie z mieszkańcami Golczewa ustalono, że z chwilą wyremontowania nawierzchni drogi, stała się ona miejscem spotkań miłośników motoryzacji i jest ona przez nich wykorzystywana do urządzania wyścigów samochodowych. Powoduje to zagrożenie dla życia i zdrowia osób korzystających z drogi zgodnie z jej przeznaczeniem. Ponadto, jak ustalono, w czasie wyścigów dochodzi do niszczenia nawierzchni drogi oraz infrastruktury drogowej. W związku  z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Rejon służbowy nr XI (teren pozamiejski) obejmuje:
Miejscowości: wsie na terenie gminy Golczewo: Koplino, Niemica, Samlino, Wołowiec, Mechowo, Gacko, Zielonka, Bylice, Augustówek, Unibórz, Branisławice, Imno, Kłęby, Ronica, Kłodzino, Drzewice, Gadom, Kretlewo, Baczysław, Wysoka Kamieńska, Książ, Strażnica, Niwka, Kozielice, Dargoszewo, Dargoszewko. 

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z mieszkańcami rejonu służbowego nr 11 ustalono, że głównym problemem jest gromadzenie się osób w rejonie Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej. Osoby te spożywają alkohol i zakłócają spokój mieszkańcom pobliskiego bloku. Ponadto, podczas spotkań dochodzi do aktów wandalizmu, zaśmiecania i zanieczyszczania terenu szkoły. W związku  z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

GMINA ŚWIERZNO

mł. asp. Łukasz Kupryjańczyk

telefony kontaktowe:

 • 91 38 32 707
 • 571 323 814 (aktywny podczas służby obchodowej)

adres email:

 • dzielnicowy.kamienpomorski4@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr IV (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowośći: Chomino, Ciesław, Dąbrowa,Duniewo, Gostyniec, Gostyń, Jatki, Kaleń, Krzemykowo, Krzepocin, Osiecze, Redliny, Świerzno, Trzebieradz, Ugory, Będzieszewo, Kępica, Margowo, Rybice, Starza, Stuchowo, Sulikowo.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań i rozmów przeprowadzonych z mieszkańcami miejscowości Świerzno, sołtysem sołectwa Świerzno (rejon służbowy nr 4) ustalono, że głównym problemem jest gromadzenie się osób, które spożywają alkohol, zaśmiecają teren, zakłócają ład i porządek publiczny oraz palą ogniska w parku, który znajduje się w nieznacznej odległości od stawku i placu zabaw dla dzieci w miejscowości Świerzno. W związku z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.