Komisariat Policji w Międzyzdrojach

Zespół Dzielnicowych

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

MIASTO I GMINA MIĘDZYZDROJE

asp. szt. Dariusz Marjański

telefony kontaktowe:

  • 91 38 25 338
  • 571 323 824 (aktywny podczas służby obchodowej)

adresy email:

  • dzielnicowy.miedzyzdroje8@sc.policja.gov.pl
  • dzielnicowy.miedzyzdroje9@sc.policja.gov.pl

 

Rejon służbowy nr VIII (teren miejski) obejmuje:

Miejscowości: Międzyzdroje.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań i rozmów przeprowadzonych z mieszkańcami oraz osobami odwiedzającymi miejscowość Międzyzdroje (rejon służbowy nr 8) ustalono, że głównym problemem jest wykroczenie urządzania gry hazardowej w tzw. „Trzy kubki” na terenie Promenady Gwiazd w Międzyzdrojach. W związku z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Rejon służbowy nr IX (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowości: Lubin, Wapnica, Wicko, Grodno II, Grodno I, Trzciągowo, Lubiewo.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 sierpnia 2018 do 31 stycznia 2019 roku:

W wyniku spotkań i rozmów przeprowadzonych z mieszkańcami rejonu służbowego nr 9 ustalono, że głównym problemem jest poruszanie się pojazdów z nadmierną prędkością w miejscowości Wapnica, ul. Turkusowa. W związku z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.