Zespół Dzielnicowych - Komisariat Policji w Wolinie - Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim

Komisariat Policji w Wolinie

Zespół Dzielnicowych

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

MIASTO I GMINA WOLIN

asp. Robert Branicki
 
telefony kontaktowe:
  • 91 38 25 359
  • 571 323 819 (aktywny podczas służby obchodowej)
adres email:
  • dzielnicowy.wolin5@sc.policja.gov.pl
 
Rejon służbowy nr V (teren miejski) obejmuje:

Miejscowości: Wolin.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

Na podstawie informacji uzyskanych od mieszkańców rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w Wolinie na ulicach: Zamkowej i Ogrodowej. W związku  z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

mł. asp. Wojciech Ziółkowski

telefony kontaktowe:

  • 91 38 25 359
  • 571 323 821 (aktywny podczas służby obchodowej)

adresy email:

  • dzielnicowy.wolin6@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VI (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowości: Płocin, Sułomino, Karnocice, Dargobądz, Ostoja, Kodrąbek, Kodrąb, Jagienki, Joromierz, Mokrzyca Mała, Mokrzyca Wielka, Łowno, Ładzin, Warnowo, Darzowice, Unin, Rabiąż, Jarzębowo, Korzęcin, Domysłów, Wisełka, Kołczewo, Łuskowo, Sierosław, Świętoujść, Wartowo, Warnowo, Łojszyno, Granik, Rekowo, Zastań, Żółwino.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z mieszkańcami i sołtysami rejonu służbowego nr 6 oraz po analizie punktów nanoszonych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa ustalono, że głównym problemem jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w miejscach publicznych w miejscowościach: Kołczewo i Wisełka. Osoby spożywające alkohol gromadzą się głównie w okolicach sklepów spożywczych. Kolejnym problemem w rejonie służbowym nr 6, jest zaśmiecanie okolicy dawnej żwirowni nieopodal miejscowości Mokrzyca Wielka. W związku  z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

mł. asp. Krzysztof Pacholski

telefony kontaktowe:

  • 91 38 25 357
  • 571 323 818 (aktywny podczas służby obchodowej)

adresy email:

  • dzielnicowy.wolin7@sc.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VII (teren pozamiejski) obejmuje:

Miejscowości: Ostromice, Strzegowo, Troszynek, Troszyn, Parłowo, Parłówko, Mierzęcin, Wiejkowo, Siniechowo, Skoszewo, Koniewo, Zagórze, Wiejkówko, Gogolice, Recław, Rzeczyn. Piaski Wielkie. Laska, Dramino, Dobropole, Jagniątkowo.

Cel działania priorytetowego na okres od 01 lutego 2019 do 31 lipca 2019 roku:

W wyniku spotkań przeprowadzonych z sołtysami i mieszkańcami rejonu służbowego nr 7 oraz w trakcie codziennego obchodu ustalono, że głównym problemem jest  zaśmiecanie obszarów leśnych, a także okolic dróg publicznych. W związku  z powyższym, podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie, w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.