Policjantka z Kamienia Pomorskiego trzykrotną złotą medalistką w Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu

Data publikacji 04.12.2019

St. sierż. Beata Łukomska z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim kolejny raz stanęła na podium podczas zawodów pływackich służb mundurowych. W kategorii Masters II nasza koleżanka zdeklasował konkurencję, zdobywając 3 złote medale!

W minioną sobotę (30.11.2019 r.), w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Komendant Główny Policji.

Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie oraz Komendę Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim reprezentowała st. sierż. Beata Łukomska, która stanęła na podium aż trzykrotnie! W swojej kategorii (Masters II) zdobyła złoto na dystansach: